Hakkımızda

Ticari hayatımız; 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariği yapan İhsan Boya San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile Ankara’da başlamıştır.

Firmamızın temelleri; 1994 yılında BOYA, AMBALAJ, PLASTİK, DERİ, TEKSTİL, YAPIŞTIRICI, DETERJAN kimyasalları sektörlerini hedefleyerek KOLSUZLAR KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş. olarak kurulmuştur. Birçok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin ithalatı – ihracatı, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına öncülük etmektedir. Gelecek plan ve hedeflerini gelişen teknoloji doğrultusunda tasarlayan firmamız 37000 m² arazi üzerinde 5000 m² kapalı alan ve toplam 9000 m3 kapasiteli farklı büyüklüklerde 41 adet tank çiftliği bulunan sıvı ve ambalajlı kimyevi madde depolama tesisimiz ile Dilovası Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir.

Merkez ofisi İstanbul / Ataşehir Üçgen Plaza’da olan firmamız kimyevi hammadde ithalat-ihracat, depolama, transit ticaret, dağıtım ve satış hizmetleriyle sektörde lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

footlogo

Telefon

+90 216 411 12 13

Adres

Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy Ataşehir / İSTANBUL

Copyright © 2018. Kolsuzlar Kimya