Kamera Aydınlatma Metni

Kolsuzlar Kimya San Ve Tic A.Ş. Hizmet Sahasında Yer Alan Güvenlik Kameraları Hakkında Aydınlatma Metni

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Kolsuzlar Kimya San Ve Tic. A.Ş. tarafından hazırlanmıştır.

Dilovası şubesi işletme  giriş kapısında, İdari binamızın dış cephesinde, kapalı alan depolarda ,tank sahasında,araziyi çevereleyen tel örgü boyunca   toplamda 32 adet güvenlik kamerası ile bina güvenliğinin sağlanması amacıyla görüntü kaydı yapılmakta ve kayıt işlemi yönetim ve güvenlik birimi tarafından denetlenmektedir.

Söz konusu kişisel verileriniz, Kanunun 5. maddesinde yer alan “ilgili kişinin temel hak ve özgürlüklerine zarar vermemek kaydıyla, veri sorumlusunun meşru menfaatleri için veri işlenmesinin zorunlu olması” hukuki sebebine dayanarak otomatik yollarla işlenmektedir. Ayrıca ilgili kişisel verileriniz hukuki uyuşmazlıkların giderilmesi veya ilgili mevzuatı gereği talep halinde adli makamlar veya ilgili kolluk kuvvetlerine aktarılabilecektir.

Kanunun “ilgili kişinin haklarını düzenleyen” 11. maddesi kapsamındaki taleplerini, “Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’e” göre İÇERENKÖY MAH ÇAYIR CAD ÜÇGEN PLAZA NO:7 Kat:9 Daire 10 34752-ATAŞEHİR/İSTANBUL adresine yazılı olarak veya kolsuzlarkimya@kolsuzlarkimya.com e-posta adresine iletebilirsiniz.

footlogo

Telefon

+90 216 411 12 13

Adres

Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy Ataşehir / İSTANBUL

Copyright © 2018. Kolsuzlar Kimya