Tesisimiz

37000 m² arazi üzerine kurulu olan depomuz Dilovası Bölgesinde faaliyetini sürdürmektedir. Tesisimizde ambalajlı mallar için 10.000 ton kapasiteli kapalı alan, sıvı mallar için farklı büyüklüklerde 41 adet toplamda 9.000 m3’lük tank çiftliği bulunmaktadır. Dökme mallarımızın ambalajlı olarak da talep edilmesi sebebiyle günlük 700 varil dolum yapabilme kapasitesine sahibiz.

Yapılan işin tehlike boyutu açısından önemini biliyoruz. Bu nedenle Tehlikeli Madde, İSG ve Çevre Güvenliği konularında gerekli tedbirleri, eğitimleri ve uygulamaları uzman ve yetkili firmaların kontrolünde sürekli yenileyerek yapıyoruz.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili tüm mevzuat ve idari düzenlemeler uzmanımız ve sorumlu personel tarafından takip edilmekte ve işletme içerisinde periyodik eğitimler verilmektedir.

Çevre izinleri konusunda hassas davranarak alınması gereken izin belgelerimiz tamamlanmıştır. Bununla birlikte yangın söndürme sistemine yaptığımız yatırımlarla uzaktan kumandalı vanalar ve su monitörleri ile köpüklü söndürme sistemimiz de bulunmaktır.

footlogo

Telefon

+90 216 411 12 13

Adres

Çayır Caddesi No:7 Kat:9 Üçgen Plaza 34752 İçerenköy Ataşehir / İSTANBUL

Copyright © 2018. Kolsuzlar Kimya